TürkçeEnglish

20 Haziran 2014 Istanbul'da meteodyn WT / WT RG Eğitimi

 

Meteodyn WT / WT RG Software Training Course

 

UCYEL ENERGY Turkey is pleased to announce that they have partnered with Meteodyn, the global leader in Computation Fluid Dynamics (CFD) software for wind resource assessment in complex terrain.

Meteodyn has just launched meteodyn WT RG which provides a cost effective CFD solution for the wind industry.

We are pleased to offer a full day, introductory training course that is scheduled to take place in Istanbul on June 20, 2014.

The course will provide participants with a working knowledge of meteodyn WT and WT RG and will guide them through project set up, running the model, interpreting the results and exporting the final resource grid for further processing.

We will propose after the training a free trial access, for 3 weeks, for trying with their own projects, with the support of UCYEL ENERGY & METEODYN engineers.

Space is limited to 8 participants (only 1 participant per company allowed).

So register early!

TRAINING PRICE

250 TL (Turkish Liras)

A windows based 64 bit computer is required.

The course will be held from 10 a.m. to 4 p.m.

All logistic details will be given beginning of June.

We look forward to seeing you at this Training day!

For more information and your questions:

SONER HARNUBOĞLU

Üçyel Enerji Mühendislik ve Danışmanlık Hiz.San.Ltd.Şti.

Yaşamkent Mahallesi 3118. Cad. No:33 Yenimahalle/ANKARA

Tel: +90 312 2422060 Fax: +90 312 2422019

Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir

 

 

Üçyel Enerji Mühendislik ve Danışmanlık Hizmetleri

Üçyel; rüzgar, güneş ve diğer yenilenebilir enerji kaynaklarına dayalı proje geliştirme sürecinin tüm aşamalarında güvenilir bir bağımsız mühendislik ve danışmanlık hizmeti sunar; kaynak değerlendirme ve saha seçimi, enerji amaçlı ölçümler, veri toplama, veri analizi , fizibilite raporu, tesis tasarım ve kurulumu, proje yönetimi, işletme ve bakım çalışmaları yapılır.

Rüzgar ölçümü amaçlı boru ve kafes direk, rüzgar hız ve yön sensörü, sıcaklık ve basınç sensörü temin edilir. Rüzgar ölçüm istasyonu ve güneş ölçüm istasyonu kurulumu ve bakımı, data toplama, periyodik data analizi, rüzgar ve güneş enerjisine dayalı lisans başvuru dosyası hazırlama işleri yapılır.

Meteodyn WT CFD yazılımı ile rüzgar enerjisi proje sahalarının rüzgar kaynak değerlendirmesi, santral tasarımıi, saha uygunluk analizi ve enerji optimizasyonu hesapları yapılır.

Maden işletmeleri, tarımsal uygulamalar,balıkçılık, sanayi ve diğer alanlarda akarsulardan su kullanımı gereken uygulamalarda ilgili mevzuata dayalı su temini amaçlı DSİ verileri kullanılarak Hidroloji Raporu hazırlanır.


DUYURULAR
  • 20 Haziran 2014 Istanbul Meteodyn WT/WTRG Eğitimi
    Ayrıntılar için tıklayınız.
  • Meteodyn WT RG versiyonu piyasada! 
    Ayrıntılar için tıklayınız.
  • Meteodyn Türkiye temsilcilik anlaşması!
    Ayrıntılar için tıklayınız.