TürkçeEnglish

Meteodyn Türkiye temsilcilik anlaşması

Rüzgar simülasyon yazılımcısı Meteodyn küresel ağını genişletmek üzere Türkiye’de yeni bir temsilcilik açmaktadır. Üçyel Enerji şirketi Meteodyn WT yazılımının Türkiye satış işlerini yürütecektir.

Türkiye Ankara merkezli Üçyel Enerji yenilenebilir enerji sistemleri geliştirmede kaynak çalışmalarından işletme seviyesine kadar mühendislik danışmanlık hizmetleri sunar.

Yazılım ürünümüzün satış işlemleri için mükemmel bir temsilci ile anlaştık. Gerçekte, Meteodyn WT saha uygunluğunu belirlemek için rüzgar kaynağını, rüzgar santrali tasarımı, rüzgar santrali üretimi ve enerji optimizasyonu hesaplamalarını yapar. Üçyel Enerji saha seçiminde, rüzgar kaynak analizinde ve proje analizinde uzman bir kuruluştur. Onlar CFD rüzgar modellemede iyi bir bilgi birikimine sahiptir ve bunu söz konusu analizlerde kullanmaları bir üstünlüktür.

Meteodyn dünya çapında gelişimini sürdürmektedir. Çok geniş Türkiye pazarında müşterilerimizin yüksek kaliteli hizmetler ve yerinde eğitimler almasını sağlamak istiyoruz.

Bu işbirliğini başlatmak üzere, 8 Temmuz 2013 Pazartesi günü İstanbul teknik Üniversitesi Maslak’ta bir Meteodyn WT eğitimi düzenlenecektir. Bu özel etkinlik için iletişim: Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir

Meteodyn hakkında daha fazla bilgi için:
http://meteodyn.com/en
Üçyel Enerji hakkında daha fazla bilgi için:
http://www.ucyel.com.tr/

Meteodyn Hakkında
Nantes-France merkezli, Meteodyn Çin’de, Hindistan’da, ABD’de ve Yeni Kaledonya’da operasyonel çalışmalarını sürdürmektedir. Meteodyn, rüzgar mühendisliğinde, CFD rüzgar modelleme yazılımı ve klimatoloji konularında 10 yıldır önde gelen uzmanlık kuruluşu olmuştur. Meteodyn rüzgar enerjisi yazılımı dünyada hale nana rüzgar endüstrileri tarafından kullanılmaktadır. Meteodyn aynı zamanda yapılabilir rüzgar projeleri geliştirmede Danışmanlık Hizmetleri sunar.

Media contact:
Delphine Pouzet
Ph: +33 (0) 240 710 505
Email: Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir
 

Üçyel Enerji Mühendislik ve Danışmanlık Hizmetleri

Üçyel; rüzgar, güneş ve diğer yenilenebilir enerji kaynaklarına dayalı proje geliştirme sürecinin tüm aşamalarında güvenilir bir bağımsız mühendislik ve danışmanlık hizmeti sunar; kaynak değerlendirme ve saha seçimi, enerji amaçlı ölçümler, veri toplama, veri analizi , fizibilite raporu, tesis tasarım ve kurulumu, proje yönetimi, işletme ve bakım çalışmaları yapılır.

Rüzgar ölçümü amaçlı boru ve kafes direk, rüzgar hız ve yön sensörü, sıcaklık ve basınç sensörü temin edilir. Rüzgar ölçüm istasyonu ve güneş ölçüm istasyonu kurulumu ve bakımı, data toplama, periyodik data analizi, rüzgar ve güneş enerjisine dayalı lisans başvuru dosyası hazırlama işleri yapılır.

Meteodyn WT CFD yazılımı ile rüzgar enerjisi proje sahalarının rüzgar kaynak değerlendirmesi, santral tasarımıi, saha uygunluk analizi ve enerji optimizasyonu hesapları yapılır.

Maden işletmeleri, tarımsal uygulamalar,balıkçılık, sanayi ve diğer alanlarda akarsulardan su kullanımı gereken uygulamalarda ilgili mevzuata dayalı su temini amaçlı DSİ verileri kullanılarak Hidroloji Raporu hazırlanır.


DUYURULAR
  • 20 Haziran 2014 Istanbul Meteodyn WT/WTRG Eğitimi
    Ayrıntılar için tıklayınız.
  • Meteodyn WT RG versiyonu piyasada! 
    Ayrıntılar için tıklayınız.
  • Meteodyn Türkiye temsilcilik anlaşması!
    Ayrıntılar için tıklayınız.